ÜRÜNLER
Pnomatik Fonsiyonel Bağlantı Elemanları ve Port Adaptörleri

 Polimer veya Nikel Kaplama Pirinçten Pnömatik Akış Kontrol Regülatörleri:  Parker Legris debi kontrol regülatörleri, hassas ayar ve doğruluk sunmanın yanı sıra az yer kaplaması sayesinde tüm uygulamalar için çözüm sağlar.

 

 Çek valfler :Tek yönde akışa izin verir ve herhangi bir geri dönüş akışını önlerler. Pnömatik çek valfler, ayarlanabilir pirinç-nikel kaplı çek valfler, Liquifit çek valfler.

 

 

Parker Legris basınç regülatörleri, akıştaki herhangi bir belirli dalgalanmada pnömatik ekipmana verilen basıncın belirlenen maksimum değerinde dengeler

Parker Legris basınç düşürücüler, basınçlı hava devresinin basıncını belirli bir değere ayarlamak için tasarlanmıştır. Bu nedenle silindir basıncını sınırlayarak enerji tasarrufu sağlar.

Pnömatik Yumuşak Başlangıç Bağlantı Parçaları ani darbeleri engelleyerek sisteminizi korur.Başlatma sırasında,  basınç artışını kontrol ederler; bu endüstriyel kaza riskini önlemeye yardımcı olur.

  Pnömatik susturucular pnömatik ekipmanların egzoslarındaki ses seviyelerini düşürmek için kullanılmaktadır.

 

Pnömatik blokaj bağlantı elemanı üzerindeki  pilot sinyali kaldırıldığında besleme ve egzozu aynı anda keserek pistonu kilitler.

  

Pilotlu çek valfler, tesisatları korumak için tasarlanmıştır. Basınçlı hava beslemesi kaldırıldığında, çek valfler silindire giden hava beslemesini kilitleyecektir. Sonuç olarak, silindir konumunu koruyacaktır.

Parker pnömatik sensör bağlatıları, bir silindir strokunun sonuna ulaştığında basınç düşüşünü algılayan benzersiz bir sensöre sahiptir.Basınç, karşı basınç eşiğinin altına düştüğünde pnömatik veya elektrik çıkış sinyali üretirler.

 

Manuel olarak çalıştırılan valfler, sistemin sık sık değiştirilmesi gerektiğinde devreyi açmak ve kapatmak için güvenilir ve dayanıklı bir sistem sunar.Pnömatik devreler üzerinde çalışmak için gereken sürede önemli bir azalma sağlarlar.