ÜRÜNLER
Teknik boru ve hortumlar

Poliüretan PU hortumlar Poliüretanın 3 özel malzemesi olan eter, ester ve gıda sınıfı "kristal", çok çeşitli uygulamalarda mükemmel bir esneklik ve olağanüstü bir kullanım olanağı sağlarken yarı sert PA borulara kıyasla %50 daha az yer kaplar.

 

Polyamide (PA) esnek hortumlar Endüstriyel uygulamalar veya araç uygulamaları için test edilen PA borular, uzun vadeli mekanik özelliklere sahiptir. Özel bir yarı sert poliamit sınıfı, Eco-Design yaklaşımımıza uygun olarak üretilir.

Polyamide (PA) Multi çoklu hortum ürün yelpazemiz, karmaşık pnömatik devrelerde kaliteli performans ve yer optimizasyonunu bir araya getiriyor. Basınç, sıcaklık, esneklik ve uyumluluk gereksinimlerine bağlı olarak birçok olası konfigürasyon mevcuttur.


Poliüretan (PU) Spiral Geri Çekilen Hortum Bu poliüretan geri çekilen boru, dar alanlarda esneklik gerektiren kurulumlar için idealdir. Darbe ve aşınmaya karşı iyi dayanıklılık gösteren tasarım, pnömatik ekipmanın kolay ve güvenli biçimde kullanılmasına olanak tanır.

Kıvılcımlara karşı olağanüstü düzeydeki dayanımla üstün esnekliği bir araya getiren bu seri, kaynak uygulamaları için mükemmel derecede uygundur. İki PU tipi: PVC kılıflı eter veya tek katmanlı eter.

Bu yanmaz hortum, basınca, sıcaklığa, aleve karşı mükemmel direnci bir araya getirir ve yanmadan kaynaklanan toksik olmayan dumanı garanti eder. Hortum, bir sıyırma aletine olan ihtiyacı ortadan kaldırarak, bağlantıdan önce  hasar görme riskini önler.

 

Polyamide (PA) Parker Legris Spiral geri çekilen hortumları, birden çok kullanımdan sonra kalıcı hafızaya sahiptir. Önceden birleştirilmiş borular, uçların zarar görmesini önleyen koruyucu bir yay ile donatılmıştır

Parker Legris iki tip polietilen hortum sunar: "Gelişmiş PE" %50 ağsı ve Düşük Yoğunluklu PE."Gelişmiş PE" ürün yelpazemiz, operatör güvenliğinden ödün vermeden, özellikle su arıtma gibi zorlu ortamlar için tasarlanmıştır.

Antistatik hortum çeperinin tüm kalınlığı boyunca 10² Ω.m sabit direnciyle biriken statik elektriğin mükemmel şekilde yayılmasını sağlar, dolayısıyla güvenliği ileri düzeylere çıkarır.

 

PVC Kılıflı Kıvılcım Önleyici Poliamid (PA) hortum özellikle kaynak izi bulunan yerlerde ekipmanın sağlamlığını arttıran, dış etkilere ve aşınmalara ileri düzeyde dirençli, yangına ve kıvılcıma dayanıklı çeşitli poliamit hortumlar.

Biyoloji  ve Temiz Odalar için Poliüretan (PU) Eter hortumu Zorlu teknik gereksinimleri karşılayan ve aynı zamanda biyo-uyumlu, sterilize edilebilir ve ISO 15001 sertifikalı olan bu Poliüretan (PU) boru yelpazesi, tıbbi cihazlarda veya temiz oda uygulamalarında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

 FEP (florlanmış etilen propilen) hortum, akışkanın mükemmel şekilde görünmesini sağlayan, dayanıklı bir şekilde tasarlanmış floropolimerdir ve debi kontrolünün izlenmesi için idealdir.

 

Parker Fluoropolymer (PFA)Legris PFA hortumlar, ciddi kimyasal ve mekanik koşullarda diğer floropolimer borulara kıyasla 10 kat daha fazla dayanıklılık sunar.