ÜRÜNLER
Küresel valfler

 

Eksenel-Axial  Vanalar Parker Legris eksenel valf, hem valfi hem de kontrol işlevini bir araya getiren tek valftir. Pnömatik veya elektro-pnömatik kontrol ile geleneksel aktüatörlerle ilişkili birçok kısıtlamayı ortadan kaldırır.

Bu çok maksatlı valf serisinde, conta aşınmasını telafi eden patentli teknoloji, güvenilir ve sağlam bir izolasyon sağlayarak basınçlı veya vakumlu sistemleri korur.

Parker Legris hafif serisi vanalar, kompaktlık, kullanım kolaylığı ve uzun vadeli güvenilirlik avantajları sunar.

 

Küresel Vanalar Mini Serisi hızlı  bağlantıları ile , tam akış kapasitesi ve kompakt boyutlar sunarken kurulum süresinde önemli bir azalma sağlar.

 

 Kompakt, standart ve kilitlenebilir seri olarak mevcut floropolimer keçeli bu valf serisi, akışkanların aktartıldığı ve çalışma sıcaklıklarının bu keçe malzemesini gerektirdiği pek çok endüstriyel uygulamaya uygundur.

 

Parker'ın krom kaplı pirinç küresel vanaları, ekonomik bir fiyata yıllarca hizmet verecek şekilde tasarlanmıştır ve çeşitli uç konfigürasyonları ve seçenekleri mevcuttur.

 

Bu valf serisi, sağlığı korurken suyun arıtılmasında ve içeceklerin işlenmesinde yenilikçi bir çözüm sunar.Bu kompakt ve güvenilir valfler, mükemmel sızdırmazlık ve mükemmel temizlik sunar.