ÜRÜNLER
İtmeli Hızlı Bağlantılar

  LF 3000® pnömatik bağlantı elemanları serisi, çok çeşitli şekilleri ve yapılandırmalarıyla ihtiyaçlarınıza uygun konnektörü bulmanıza olanak verir ve böylece ekipman kullanımınızı optimize eder.

LF 3600® Kimyasal nikel kaplı pirinç serisi bağlantı elemanları en zorlu ortamlar için sağlamlık, güvenilirlik ve endüstriyel sıvılara karşı direnç sunar.

 LIQUIfit® serisi artık, sıvı transfer uygulamaları için tasarlanmış bir dizi metal adaptörden faydalanmaktadır. Bu bağlantı elemanları mükemmel sağlamlık ile birlikte güvenilir ve kompakt bağlantılar sağlar.

  

 LF 3600®  Düşük Kurşunlu Pirinç  Bağlantı parçaları yelpazesi, her türlü kahve makinesi sıcak içecek dağıtıcısı için tasarlanmış güvenilir bir çözüm sunar.

LF 3800/ LF 3900 ® - 303/316L Paslanmaz Çelik Bağlantı Elemanları en zorlu  agresif ortamlar için sağlamlık, güvenilirlik ve endüstriyel sıvılara karşı direnç sunar.

 

LF6100® Yağlama ve vakum sistemlerine özel bu Fittings serisidir,  yüksek basınçta bile bağlantı ve sızdırmazlık performansını güvence altına alır.