ÜRÜNLER
VALFLER


Zorlu Ortamlar için Pnömatik Solenoid Valf - Viking Xtreme Serisi.
Viking Xtreme, zorllu koşullarda çalışabilen bir endüstriyel hat içi valftir. Pleyt seçenekleri,mobil derecelendirilmeli bobinleri  ve hava pilotlu seçenekleri mevcuttur.Tuz spreyi ve titreşime dayanıklıdır. Çalışma sıcaklığı -40°C  ila 60 °C , çalışma basıncı vakum-16 bar.Bağlantı ölçüsü: 1/8 -1/2 inch. 
Pnömatik Solenoid ISO Valf - DX ISOMAX 5599-1 Serisi. 
DX ISOMAX serisi,dahili ve harici hava pilotlu pleyt  tipi valftir.  Boyut 1, 2 ve 3, 5/2 veya 5/3 valfler 1/4-3/8-1/2 inch tekil veya çoklu pleyte bağlanabilirler. Kire karşı dirençli seramik sürgüye sahiptir.Her bobin 30 mm 3 pinli DIN konektörü ile kablolanmıştır.
 
Pnömatik Solenoid Valf - Viking Lite Serisi.Viking Lite, genel bir hat içi endüstriyel valftir. Pleyt seçenekleri mevcuttur Çalışma sıcaklığı -10°C  ila 50 °C , çalışma basıncı 1,5-10 bar.Bağlantı ölçüsü: 1/8 -3/8 inch.
 
Pnömatik Elektrikli Pilot Kumandalı Valf - S9 Serisi.
Sağlam ve ağır hizmet tipi modüler valfler: S9 serisi standart ve özel valfler, çok çeşitli pnömatik gereksinimler için dayanıklılık, çok yönlülük ve verimlilik için tasarlanmıştır.
 
Pnömatik Solenoid Valf - P2M Moduflex Serisi.
P2M Moduflex serisi dahili ve harici pilotlu sıralanabilir tip valftir. 
Pnömatik Manuel Valf- PVL Serisi.

 

PVL serisi, dahili hava pilotlu hat üstü ve sıralanabilir valftir. PVL valflerin fonksiyonlar 5/2, 5/3 ve çift 3/2'dir. Elektrik bağlantıları 15 mm 3 pin DIN konnektör veya 25 pin Dsub şeklindedir. Hava bağlatıları  1/8-6mm-8mm'dir.
 
Pnömatik Solenoid Valf - PS1E Serisi.PS1E serisi valf, geçmeli bobinlere sahip dahili hava pilotlu sıralanabilir tip bir valftir. Mevcut valf fonksiyonları 3/2 ve 5/2 tek ve çift solenoiddir. Her valf ayrı ayrı kablolanmıştır. Gösterge LED'li aşırı gerilim koruyucular mevcuttur.Hava bağlantıları M5-4mm-6mm'dir.
Basmalı Düğmeler ve Anahtar Aktüatörleri - PXB Serisi
 

PXB serisi kontrol ve proses görev valf anahtarları, ikili pnömatik ve elektriksel çıkış sinyalleri sağlayabilir. Standart elektrikli Ø22mm çıkışa uyacak şekilde tasarlanmış, çeşitli düğmeler ve anahtar seçenekleri mevcuttur. 

 

 
 
 
Pnömatik Sınır Anahtarları Proses Valfleri - PXC Serisi.

 PXC serisi kompakt 3/2 normalde kapalı olan metal gövdeli pnömatik valf sınır anahtarları, push-in hava bağlantıları içerir ve yüksek dayanımlı proses görev döngüsü için tasarlanmıştır. Proses ve ambalajlama endüstrisi için ideal.